Alle items

Filatov, Elena

Engel Victoria II

over 2 dagen
  • Huidig Bod: € 500,00
Bekijk dit item
Anne Leegstra

Insekt

over 2 dagen
  • Huidig Bod: € 250,00
Bekijk dit item
Geelen, Frans

De Trippert

over 2 dagen
  • Huidig Bod: € 125,00
Bekijk dit item
Hetty Verweij

Croissant, inclusief hardstenen sokkel

over 2 dagen
  • Huidig Bod: € 100,00
Bekijk dit item
Geelen, Frans

Landschap te Thorn

over 2 dagen
  • Huidig Bod: € 100,00
Bekijk dit item
Daniel Konrad

Look in my eyes

over 2 dagen
  • Huidig Bod: € 99,00
Bekijk dit item
Roberto

Fichi Pompei

over 2 dagen
  • Huidig Bod: € 99,00
Bekijk dit item
Vergulde Franse pendule

Barok stijl met opwinduurwerk

over 2 dagen
  • Huidig Bod: € 95,00
Bekijk dit item
Chinees Imari bord

Porselein, met floraal decor, begin 18e eeuw

over 2 dagen
  • Huidig Bod: € 75,00
Bekijk dit item
Chinees Imari bord

over 2 dagen
  • Huidig Bod: € 75,00
Bekijk dit item
Chinees Imari bord

over 2 dagen
  • Huidig Bod: € 75,00
Bekijk dit item
Tableau

Porcelein

over 2 dagen
  • Huidig Bod: € 75,00
Bekijk dit item
Pauline Zeij

Sweety

over 2 dagen
  • Huidig Bod: € 75,00
Bekijk dit item
KR

Faces I

over 2 dagen
  • Huidig Bod: € 75,00
Bekijk dit item
Euba

Palmbomen

over 2 dagen
  • Huidig Bod: € 75,00
Bekijk dit item
Kunstenaar onbekend

Boeket

over 2 dagen
  • Huidig Bod: € 51,00
Bekijk dit item
Klok

Antiek

over 2 dagen
  • Huidig Bod: € 50,00
Bekijk dit item
Jan Kooistra

over 2 dagen
  • Huidig Bod: € 45,00
Bekijk dit item
2 schalen

Zilverwerk

over 2 dagen
  • Huidig Bod: € 45,00
Bekijk dit item
Münninghoff, Xeno

Dorpsgezicht

over 2 dagen
  • Huidig Bod: € 45,00
Bekijk dit item
Rooijmans Ron

Handen

over 2 dagen
  • Huidig Bod: € 45,00
Bekijk dit item
Denis Conny

Boot in driehoek

over 2 dagen
  • Huidig Bod: € 40,00
Bekijk dit item
Landsaat Hans

Halflandelijk

over 2 dagen
  • Huidig Bod: € 35,00
Bekijk dit item
Soest van Pierre

over 2 dagen
  • Huidig Bod: € 35,00
Bekijk dit item
Rooy van Janhein

De Waal bij Nijmegen

over 2 dagen
  • Huidig Bod: € 35,00
Bekijk dit item