Sylvia de Leur

foto 1 Sylvia de Leur

20:00 / 28-04-2024

1 week geleden

Hoogste bod

€ 60,00

Artikelnummer GP 02
Titel Bootje
Kunstenaar Sylvia de Leur
Jaar Het Bootje is gemaakt in de jaren '90 van de vorige eeuw.
Techniek Acryl op papier
Lijst Ingelijst met museumglas
Staat Goed
Signatuur Rechtsonder
Hoogte lijst of passe-partout (cm) 31
Breedte lijst of passe-partout (cm) 45.5
Hoogte beeld (cm) 19
Breedte beeld (cm) 35

Sylvia de Leur (1933-2006) was een Nederlandse  actrice, die ook schilderijen en tekeningen maakte.