Rix Wierenga

20:00 / 28-04-2024

1 week geleden

Startbod

€ 40,00

Startbod

€ 40,00

Er is nog niet geboden op dit object

Artikelnummer GP 03
Titel Titel onbekend
Kunstenaar Rix Wierenga
Techniek Aquarel
Lijst Ingelijst
Staat Goed
Signatuur Rechtsonder
Afmetingen lijst 71 cm x 51 cm
Afmetingen beeld 45 cm x 36 cm
Extra informatie met passe-partout