Rix Wierenga
20:00 / 28-04-2024
1 week geleden
1 week geleden
Startbod
€ 40,00
Artikelnummer | GP 03 |
Titel | Titel onbekend |
Kunstenaar | Rix Wierenga |
Techniek | Aquarel |
Lijst | Ingelijst |
Staat | Goed |
Signatuur | Rechtsonder |
Afmetingen lijst | 71 cm x 51 cm |
Afmetingen beeld | 45 cm x 36 cm |
Extra informatie | met passe-partout |