Anne Huitema

20:00 / 05-05-2024

2 weken geleden

Hoogste bod

€ 4,00

  • 02-05 22:18:09€ 4,00
  • 02-05 22:17:20€ 1,00

Artikelnummer RoHo 07
Titel Huis
Kunstenaar Anne Huitema
Techniek Ets
Oplage 123 / 150
Lijst Ivoor kleurige aluminium lijst
Bijzonderheden Eigen druk
Staat Goed
Signatuur Gesigneerd
Afmetingen lijst 39 x 54 cm.
Afmetingen beeld 24 x 39 cm.