David Granaat
20:00 / 05-05-2024
2 weken geleden
2 weken geleden
Startbod
€ 1,00
Artikelnummer | RoHo 10 |
Titel | Handgemeen |
Kunstenaar | David Granaat |
Techniek | Ets |
Oplage | 147 / 150 |
Lijst | Aluminium lijst |
Staat | Goed |
Signatuur | Gesigneerd |
Afmetingen lijst | 36 x 46 cm. |
Afmetingen beeld | 18 x 27 cm. |