David Granaat

20:00 / 05-05-2024

2 weken geleden

Startbod

€ 1,00

Startbod

€ 1,00

Er is nog niet geboden op dit object

Artikelnummer RoHo 10
Titel Handgemeen
Kunstenaar David Granaat
Techniek Ets
Oplage 147 / 150
Lijst Aluminium lijst
Staat Goed
Signatuur Gesigneerd
Afmetingen lijst 36 x 46 cm.
Afmetingen beeld 18 x 27 cm.