Gijs Dragt
20:00 / 05-05-2024
2 weken geleden
2 weken geleden
Hoogste bod
€ 10,00
- 03-05 11:50:52€ 10,00
Artikelnummer | RoHo 05 |
Titel | Vliegverkeer |
Kunstenaar | Gijs Dragt |
Jaar | 2003 |
Techniek | Ets |
Oplage | 9 / 40 |
Lijst | Witte aluminium lijst |
Staat | goed |
Signatuur | Gesigneerd |
Afmetingen lijst | 50 x 60 cm. |
Afmetingen beeld | 28 x 36 cm. |