Gijs Dragt

20:00 / 05-05-2024

2 weken geleden

Hoogste bod

€ 10,00

  • 03-05 11:50:52€ 10,00

Artikelnummer RoHo 05
Titel Vliegverkeer
Kunstenaar Gijs Dragt
Jaar 2003
Techniek Ets
Oplage 9 / 40
Lijst Witte aluminium lijst
Staat goed
Signatuur Gesigneerd
Afmetingen lijst 50 x 60 cm.
Afmetingen beeld 28 x 36 cm.