Menno Bauer

20:00 / 05-05-2024

2 weken geleden

Hoogste bod

€ 35,00

Artikelnummer RoHo 06
Titel Muizenissen in het bestaan
Kunstenaar Menno Bauer
Techniek Kleurenets
Oplage 10 / 60
Lijst In zwarte aluminium lijst.
Staat goed
Signatuur gesigneerd
Afmetingen lijst 54 x 74 cm.
Afmetingen beeld 22 x 33 cm.