Menno Bauer
20:00 / 05-05-2024
2 weken geleden
2 weken geleden
Hoogste bod
€ 35,00
Artikelnummer | RoHo 06 |
Titel | Muizenissen in het bestaan |
Kunstenaar | Menno Bauer |
Techniek | Kleurenets |
Oplage | 10 / 60 |
Lijst | In zwarte aluminium lijst. |
Staat | goed |
Signatuur | gesigneerd |
Afmetingen lijst | 54 x 74 cm. |
Afmetingen beeld | 22 x 33 cm. |