Ronald Boon
20:00 / 05-05-2024
2 weken geleden
Startbod
€ 80,00Objectinformatie
Artikelnummer | RoBo 09 |
Materiaal | Olieverf op gegrond MDF paneel |
Hoogte (cm) | 25 |
Breedte (cm) | 40 |
Titel | Cloud Mountain |
Kunstenaar | Ronald Boon |
Techniek | Olieverf |
Lijst | Het is ingelijst in een strakke zwart gefineerde baklijst. |
Bijzonderheden | Voorzien van ophangmateriaal aan de achterzijde. Een matte vernislaag is aangebracht ter bescherming van het werk. |
Staat | Uitstekend |
Signatuur | Gesigneerd op de achterzijde |
Extra informatie | Galeriewaarde € 495,00 |
Ophalen/verzenden | Dit kunstwerk bevindt zich in Zoetermeer. U kunt het daar op afspraak ophalen of laten verzenden. |
Realistisch olieverf schilderij van een zonsondergang op een volgelopen strand. Dit schilderij is zeer gedetailleerd en een beleving voor de kijker en zorgen voor een realistisch beeld van de werkelijkheid.