Ronald Boon

foto 1 Ronald Boon
foto 2 Ronald Boon
foto 3 Ronald Boon
foto 4 Ronald Boon
foto 5 Ronald Boon
foto 6 Ronald Boon
foto 7 Ronald Boon

20:00 / 05-05-2024

2 weken geleden

Startbod

€ 80,00

Startbod

€ 80,00

Er is nog niet geboden op dit object

Artikelnummer RoBo 09
Materiaal Olieverf op gegrond MDF paneel
Hoogte (cm) 25
Breedte (cm) 40
Titel Cloud Mountain
Kunstenaar Ronald Boon
Techniek Olieverf
Lijst Het is ingelijst in een strakke zwart gefineerde baklijst.
Bijzonderheden Voorzien van ophangmateriaal aan de achterzijde. Een matte vernislaag is aangebracht ter bescherming van het werk.
Staat Uitstekend
Signatuur Gesigneerd op de achterzijde
Extra informatie Galeriewaarde € 495,00
Ophalen/verzenden Dit kunstwerk bevindt zich in Zoetermeer. U kunt het daar op afspraak ophalen of laten verzenden.

Realistisch olieverf schilderij van een zonsondergang op een volgelopen strand. Dit schilderij is zeer gedetailleerd en een beleving voor de kijker en zorgen voor een realistisch beeld van de werkelijkheid.