Ronald Boon
20:00 / 26-05-2024
over 5 dagen
over 5 dagen
Startbod
€ 75,00
Artikelnummer | RoBo 13 |
Materiaal | Wit gegrond MDF 9mm |
Hoogte (cm) | 30 |
Breedte (cm) | 24 |
Titel | White Crash |
Kunstenaar | Ronald Boon |
Jaar | 2022 |
Techniek | Olieverf op paneel |
Lijst | Ingelijst |
Staat | Uitstekend |
Signatuur | Gesigneerd op achterzijde |
Extra informatie | De galeriewaarde van dit werk is € 895.00 |
Ophalen/verzenden | Dit kunstwerk bevindt zich in Zoetermeer. U kunt het daar op afspraak ophalen of laten verzenden. |
Afkomstig van | Kunstenaar |
Gedetailleerd zeegezicht op wit gegrond MDF 9mm. Voorzien van wit gefineerde baklijst, vernislaag en ophangmateriaal.