Ronald Boon

foto 1 Ronald Boon
foto 2 Ronald Boon
foto 3 Ronald Boon
foto 4 Ronald Boon
foto 5 Ronald Boon
foto 6 Ronald Boon
foto 7 Ronald Boon

20:00 / 26-05-2024

over 5 dagen

Startbod

€ 75,00

Startbod

€ 75,00

Er is nog niet geboden op dit object

Artikelnummer RoBo 13
Materiaal Wit gegrond MDF 9mm
Hoogte (cm) 30
Breedte (cm) 24
Titel White Crash
Kunstenaar Ronald Boon
Jaar 2022
Techniek Olieverf op paneel
Lijst Ingelijst
Staat Uitstekend
Signatuur Gesigneerd op achterzijde
Extra informatie De galeriewaarde van dit werk is € 895.00
Ophalen/verzenden Dit kunstwerk bevindt zich in Zoetermeer. U kunt het daar op afspraak ophalen of laten verzenden.
Afkomstig van Kunstenaar

Gedetailleerd zeegezicht op wit gegrond MDF 9mm. Voorzien van wit gefineerde baklijst, vernislaag en ophangmateriaal.