Roosmalen van Jaqueline

20:00 / 23-06-2024

3 weken geleden

Startbod

€ 20,00

Startbod

€ 20,00

Er is nog niet geboden op dit object

Artikelnummer LJ-5049
Titel Eeuwenoud springlevend
Kunstenaar Roosmalen van Jaqueline
Techniek Litho
Ondergrond Papier
Oplage 75/100
Signatuur Rechtsonder
Hoogte lijst of passe-partout (cm) 50
Breedte lijst of passe-partout (cm) 50
Hoogte beeld (cm) 29
Breedte beeld (cm) 25
Staat Goed
Bijzonderheden Passe-partout. Zonder lijst