Ronald Boon

foto 1 Ronald Boon
foto 2 Ronald Boon
foto 3 Ronald Boon

20:00 / 28-04-2024

1 week geleden

Hoogste bod

€ 110,00

Artikelnummer RoBo 06
Hoogte (cm) 15
Breedte (cm) 30
Titel Summer Day
Kunstenaar Ronald Boon
Techniek Olieverf
Lijst Ingelijst (een zwart gefineerde baklijst)
Bijzonderheden Het werk is voorzien van een vernislaag en ophangmateriaal aan de achterzijde.
Ondergrond Geschilderd op wit gegrond MDF paneel van 9mm.
Staat Uitstekend
Signatuur Gesigneerd op achterzijde
Extra informatie Galeriewaarde € 350,00
Ophalen/verzenden Dit kunstwerk bevindt zich in Zoetermeer. U kunt het op afspraak ophalen of laten verzenden.
Afkomstig van Kunstenaar Ronald Boon

Realistisch zeegezicht van een volgestroomd strand. Het werk is zeer gedetailleerd en brengt een rustige sfeer over met een prachtige weerspiegeling op het strand.