Ronald Boon
20:00 / 28-04-2024
1 week geleden
1 week geleden
Hoogste bod
€ 110,00
Artikelnummer | RoBo 06 |
Hoogte (cm) | 15 |
Breedte (cm) | 30 |
Titel | Summer Day |
Kunstenaar | Ronald Boon |
Techniek | Olieverf |
Lijst | Ingelijst (een zwart gefineerde baklijst) |
Bijzonderheden | Het werk is voorzien van een vernislaag en ophangmateriaal aan de achterzijde. |
Ondergrond | Geschilderd op wit gegrond MDF paneel van 9mm. |
Staat | Uitstekend |
Signatuur | Gesigneerd op achterzijde |
Extra informatie | Galeriewaarde € 350,00 |
Ophalen/verzenden | Dit kunstwerk bevindt zich in Zoetermeer. U kunt het op afspraak ophalen of laten verzenden. |
Afkomstig van | Kunstenaar Ronald Boon |
Realistisch zeegezicht van een volgestroomd strand. Het werk is zeer gedetailleerd en brengt een rustige sfeer over met een prachtige weerspiegeling op het strand.