Ronald Boon
20:10 / 19-05-2024
5 uur geleden
5 uur geleden
Hoogste bod
€ 120,00
Artikelnummer | RoBo 16 |
Hoogte (cm) | 15 |
Breedte (cm) | 80 |
Titel | Maasvlakte Strand 2 |
Kunstenaar | Ronald Boon |
Jaar | 2023 |
Techniek | Olieverf |
Lijst | Ingelijst in witte baklijst |
Bijzonderheden | Voorzien van vernislaag en ophangmateriaal. |
Ondergrond | Wit gegrond MDF 9mm |
Staat | Uitstekend |
Beschrijving | Uniek schilderwerk van het uitgebreide strand de Maasvlakte |
Signatuur | Gesigneerd op de achterzijde |
Extra informatie | De galeriewaarde van dit werk is 295 euro. |
Ophalen/verzenden | Dit kunstwerk bevindt zich in Zoetermeer. U kunt het daar zelf op afspraak ophalen of laten verzenden. |
Afkomstig van | kunstenaar Ronald Boon. |