Ronald Boon

foto 1 Ronald Boon
foto 2 Ronald Boon
foto 3 Ronald Boon
foto 4 Ronald Boon
foto 5 Ronald Boon
foto 6 Ronald Boon
foto 7 Ronald Boon

20:10 / 19-05-2024

5 uur geleden

Hoogste bod

€ 120,00

Artikelnummer RoBo 16
Hoogte (cm) 15
Breedte (cm) 80
Titel Maasvlakte Strand 2
Kunstenaar Ronald Boon
Jaar 2023
Techniek Olieverf
Lijst Ingelijst in witte baklijst
Bijzonderheden Voorzien van vernislaag en ophangmateriaal.
Ondergrond Wit gegrond MDF 9mm
Staat Uitstekend
Beschrijving Uniek schilderwerk van het uitgebreide strand de Maasvlakte
Signatuur Gesigneerd op de achterzijde
Extra informatie De galeriewaarde van dit werk is 295 euro.
Ophalen/verzenden Dit kunstwerk bevindt zich in Zoetermeer. U kunt het daar zelf op afspraak ophalen of laten verzenden.
Afkomstig van kunstenaar Ronald Boon.