Ronald Boon

foto 1 Ronald Boon
foto 2 Ronald Boon
foto 3 Ronald Boon
foto 4 Ronald Boon
foto 5 Ronald Boon
foto 6 Ronald Boon

20:00 / 28-07-2024

1 maand geleden

Startbod

€ 225,00

Startbod

€ 225,00

Er is nog niet geboden op dit object

Artikelnummer RoBo 28
Materiaal Trespa
Titel Golven bij Wassenaar
Kunstenaar Ronald Boon
Jaar Juni 2024
Techniek Olieverf op paneel
Lijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 50 cm.
Bijzonderheden Het kunstwerk is voorzien van een vernislaag en ophangmateriaal aan de achterzijde.
Ondergrond Trespa paneel 2mm.
Staat Uitstekend
Signatuur Gesigneerd op de achterzijde
Extra informatie De galerie waarde is circa € 675,00
Ophalen/verzenden Dit kunstwerk bevindt zich in Zoetermeer. U kunt het daar op afspraak ophalen of laten verzenden.
Afkomstig van Kunstenaar
Thema/Serie Zeegezichten

NIEUW Werk (Juni 2024) van kunstenaar Ronald Boon.

Zijn realistische zeegezichten zijn vertegenwoordigd in diverse kunstgaleries in Amsterdam, Den Haag en Gouda.

Tevens hebben vele van zijn werken een thuis gevonden in diverse landen in en buiten Europa.