Hooymeijer Onno

foto 1 Hooymeijer Onno
foto 2 Hooymeijer Onno

20:00 / 18-01-2026

over 1 dag

Startbod

€ 1.060,00

Startbod

€ 1.060,00

Er is nog niet geboden op dit object

Veilingitem

Artikelnummer MST-0004
Titel De Smoker
Kunstenaar Hooymeijer Onno
Jaar 1998
Techniek Olieverf op doek
Buitenmaat hoogte (cm) 160
Buitenmaat breedte (cm) 131
Staat Lijst beschadigd
Bijzonderheden Dit kunstwerk kan NIET OPGEHAALD WORDEN. Het wordt dus alleen verzonden. Let op: verzendkosten € 97,50