Hooymeijer Onno
20:00 / 18-01-2026
over 1 dag
over 1 dag
Startbod
€ 1.060,00
Veilingitem
| Artikelnummer | MST-0004 |
| Titel | De Smoker |
| Kunstenaar | Hooymeijer Onno |
| Jaar | 1998 |
| Techniek | Olieverf op doek |
| Buitenmaat hoogte (cm) | 160 |
| Buitenmaat breedte (cm) | 131 |
| Staat | Lijst beschadigd |
| Bijzonderheden | Dit kunstwerk kan NIET OPGEHAALD WORDEN. Het wordt dus alleen verzonden. Let op: verzendkosten € 97,50 |