Hanny Ramaer

foto 1 Hanny Ramaer

20:00 / 28-04-2024

1 week geleden

Startbod

€ 15,00

Startbod

€ 15,00

Er is nog niet geboden op dit object

Artikelnummer IPH 02
Titel Zonder titel
Kunstenaar Hanny Ramaer
Jaar 2000
Techniek zeefdruk
Oplage 26 / 65
Lijst Ingelijst met passe-partout
Buitenmaat hoogte (cm) 44
Buitenmaat breedte (cm) 54
Staat uitstekend
Signatuur Gesigneerd
Hoogte beeld (cm) 17
Breedte beeld (cm) 23