Geelen, Frans

20:00 / 23-06-2024

3 weken geleden

Startbod

€ 250,00

Startbod

€ 250,00

Er is nog niet geboden op dit object

Artikelnummer MSR10-05
Titel Locomotief
Kunstenaar Geelen, Frans
Techniek Olieverf op canvas
Afmetingen 124 x 155 cm
Staat Goed
Ophalen/verzenden LET OP: Dit kavel bevindt zich in Brunssum. U kunt het daar zelf op afspraak ophalen of het laten verzenden.
Lijst Ingelijst