Ronald Boon

foto 1 Ronald Boon
foto 2 Ronald Boon
foto 3 Ronald Boon
foto 4 Ronald Boon
foto 5 Ronald Boon

20:00 / 23-06-2024

3 maanden geleden

Hoogste bod

€ 30,00

  • 23-06 19:52:51€ 30,00

Artikelnummer RoBo 23
Titel High Clouds
Kunstenaar Ronald Boon
Jaar 2023
Techniek Olieverf op paneel
Lijst Ingeijst
Afmetingen 20 x 13 cm.
Ondergrond Wit gegrond MDF 9mm
Staat Uitstekend
Signatuur Gesigneerd op achterzijde
Extra informatie Galerie waarde € 125,00
Ophalen/verzenden Dit kunstwerk bevindt zich in Zoetermeer. U kunt het daar op afspraak ophaen of laten verzenden.
Afkomstig van Kunstenaar
Thema/Serie zee-strandgezichten

Leuk gedetailleerd schilderij van een hoge Cumulus wolk die zich vormt op verre afstand van het strand. Het werk is voorzien van een vernislaag, een wit baklijstje en gesigneerd aan de achterzijde. Dit kleurrijke schilderij is gemaakt door zeeschilder Ronald Boon en geschikt voor elke leefruimte.